Громадськість України молиться за мирні і чесні вибори

У п’ятницю, 2 липня 2004 року, члени громадських організацій Галичини розпочали безперервну молитву за кращу долю України, за доброго провідника в особі новообраного Президента, за мирні та чесні вибори. Молитва, яка не припинятиметься ні вдень ні вночі, у якій візьмуть участь мешканці Сходу і Заходу, Півночі і Півдня України (для цього вже складений відповідний графік) розпочалася прощею до с. Страдч, Яворівського району, Львівської області. У прощі взяли участь члени громадських організацій, молодь, духовенство й монашество.

Ініціатива проведення безперервної молитви належить громадським організаціям, які в 2002 році провели духовно-просвітницьку акцію „Під твою милість прибігаємо…” (30 червня – 14 жовтня 2002 року ікона Пресвятої Богородиці „Одигітрія” пройшла всіма регіонами нашої держави і відтак була встановлена у Верховній Раді України). У 2003 році ці ж організації провели науково-меморіальну експедицію „Місцями голодомору України”.

„Знищений, обкрадений, розкиданий по всьому світі український народ немає зараз іншої зброї, як молитва, – пояснюють причину започаткування молитовного чування її учасники. – Віра в силу молитви і любов нашого народу до Бога завжди супроводжували нас в боротьбі за волю і правду. Так і сьогодні ми просимо Божого благословення для України”.

Безперервна молитва завершиться у день виборів Президента України 31 жовтня 2004 року.

Прес-секретаріат Глави УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.