ЗВЕРНЕННЯ Святішого Отця Івана Павла ІІ до членів Постійного Синоду Української Греко-Католицької Церкви

Достойний Кардинал,

достойні Брати у Єпископстві!

 1. Я радію цією зустріччю з Вами, які тут представляєте Українську гре–ко-католицьку Церкву, її Пастирів, монахів і монахинь, як також усіх її вірних.

  Я вдячний Вам, Достойний Кардинале, за люб’язні слова, звернені до мене в імені всіх Співбратів, і прагну запевнити мою близькість з Вами у любові, у молитві та найглибшому по–диві життєздатністю Вашої Церкви та вірністю, яка її характеризувала протягом сторіч.

  Багата на героїчні свідчення, дані також у недавньому минулому, Ваша Церква докладає зусиль у здійсненні душпастирських програм, які спираються на великодушну і одностайну підтримку духовенства і мирян в ділі ефективної євангелізації, якій сприяє атмосфера свободи, що сьогодні панує також і у Вашій Країні.

  2. З цих причин я поділяю Ваше прагнення, яке закорінене також у канонічних і соборових приписах, щоб мати повний юридично-церковний устрій. Поділяю це у молитві як і в терпінні, очікуючи дня, визначеного Господом, в якому я, як Наступник святого Апостола Петра, зможу підтвердити дозрілий плід Вашого церковного розвитку. Тим часом, як Ви добре знаєте, Ваше прохання серйозно вивчається, також у світлі оцінок інших християнських Церков.

  Хай же це очікування не гальмує Вашої апостольської відваги, ані не буде причиною, щоб погасити чи зменшити радість Святого Духа, Який оживляє і спонукає Вас, дорогий Кардинале Гузаре, як також і Ваших Братів Єпископів, разом із священиками, богопосвяченими особами і вірними до дедалі більшого зобов’язання у проповідуванні Євангелія і в утвердженні Вашої церковної традиції.

  Прошу Вас, Достойні Брати, передати Вашим вірним вислови моїх живих спогадів і запевнення моєї постійної молитви, разом з Апостольським Благословенням, яке я від щирого серця уділю Вам і всім членам Української Греко-Католицької Церкви.

Ватикан, 3 червня 2004 року

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.