Про Двадцять третю сесію Синоду ЄпископівКиєво-Галицької Митрополії УГКЦ

У вівторок і середу, 8 – 9 червня 2004 року Божого, у місті Яремче Івано-Франківської області в приміщенні монастиря Святого пророка Іллі Монахів Студитів відбулася Двадцять третя сесія Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ. У робочих засіданнях Митрополичого Синоду взяли участь 15 владик Української Греко-Католицької Церкви, які діють на території України.

У порядку денному Синод розглянув такі питання: концепцію душпастирювання у війську; створення Комісії народного здоров’я (головне її завдання – навчання людей здорового способу життя та боротьба з алкоголізмом, наркоманією, СНІДом і абортами); формування недержавного пенсійного фонду для духовенства; структуру митрополичого управління та інші.

Особливу увагу учасники Синоду присвятили приготуванню душпастирського плану Митрополії та врегулюванню ситуації у християнському шкільництві, зокрема питанню християнського виховання у загальноосвітніх школах.

Окрім цього, на Синоді було заслухано та схвалено висновки Церковних трибуналів у справах отців Василя Ковпака і Василя Каваціва.

Для особистої зустрічі з владиками на засідання Митрополичого Синоду був запрошений новопризначений Апостольський Нунцій в Україні Владика Іван (Юркович). Така зустріч відбулася на другий день синодальних засідань.

Двадцять четверту сесію Митрополичого Синоду заплановано провести у вересні 2004 року Божого.

Секретаріат Синоду Єпископів

Києво-Галицької Митрополії

УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.