Святкова академія та офіційна презентація Інтернет сторінки Катедрального Храму Пресвятої Трійці м. Дрогобича

31 травня 2004 року у Центрі Душпастирства Молоді м. Дрогобича відбулася святкова академія з нагоди престольного празника Катедрального Собору Пресвятої Трійці Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ. Під час святкової академії відбулася презентація офіційного сайту храму Пресвятої Трійці, який є доступний за адресою www.katedra.org.ua.

Святкування престольного празника Катедрального Храму Пресвятої Трійці розпочалися Божественною Літургією, яку очолив Преосвященнійший Владика Михаїл (Колтун), Єпископ Сокальський, який прибув на запрошення Єпископа Самбірсько-Дрогобицького Юліяна (Вороновського). По завершенні Літургії відбулося освячення води та хресний хід довкола храму. Урочиста академія відбулась у приміщенні Центру Душпастирства Молоді м. Дрогобича. Розпочав академію митр. прот. Тарас Гарасимчук, Парох Катедрального храму, взяли участь Камерний хор “Кантус”, Молодіжно-дитячий церковний хор “Відлуння” та інші творчі колективи.

Беручи до уваги Звернення Синоду Єпископів УГКЦ до вірних щодо результатів Третьої сесії Патріаршого Собору УГКЦ, та відгукуючись на потреби часу, було створено офіційний Інтернет сайт Катедрального Собору Пресвятої Трійці м. Дрогобича.

Як говорилось у Звернені Синоду: “Інтернет, доступний багатьом нашим вірним. Учасники Собору закликають використовувати його максимально. Адже з допомогою Інтернету можна більше дізнатися про життя наших спільнот, запозичувати їхній досвід. Крім того, ним можна послуговуватися й для катехизації, проповідування, навчання тощо.”

Тепер кожен парафіянин катедральної парафії зможе слідкувати за її життям, дізнаватися про події у парафії, переглянути новий Парафіяльний вісник “Святотроїцький Собор” (який у день виходу є вже доступний на сайті), отримати духовну підтримку через святкову або недільну проповідь. Ознайомитись із історією парафії та єпархії, адже Катедральний Собор Пресвятої Трійці — це насамперед осідок Правлячого Архиєрея Самбірсько-Дрогобицького Юліяна (Вороновського). Тут також розміщена інформація про священнослужителів храму про спільноти, які діють при храмі.

Насамперед ми орієнтуємось на наших парафіян, які через силу обставин є далеко за межами парафії, та молитовно завжди є з нами присутні, але також кожен відвідувач сайту зможе знайти для себе щось корисне.

Звичайно сучасний вигляд і наповнення офіційного сайту з часом буде змінюватись. Будуть відкриватися нові рубрики, які будуть краще висвітлювати життя та діяльність Катедральної Парафії Пресвятої Трійці м. Дрогобича та Самбірсько-Дрогобицької Єпархії.

Сподіваємося, що інформація, яку будете черпати із нашого сайту буде корисною для Вас.

Ростислав Куртяк

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.