Про молодіжний апостолят в Україні та програму праціПатріаршої комісії у справах молоді УГКЦ у 2004 році

У вівторок, 11 травня 2004 року, у конференційному залі Митрополичих палат Святоюрської гори (пл. Святого Юра, 5) відбулася прес-конференція, на якій о. Йосиф Мілян, голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ, розповів журналістам про проведення чотирьох молодіжних прощ (до Унева, Лєдниці, Зарваниці та Ченстохови) та представив програму праці молодіжної комісії у 2004 році. У роботі прес-конференції також взяли участь представники молодіжних християнських організацій.

На початку зустрічі о. Йосиф розповів, що ці чотири прощі будуть проведені у контексті Року Польщі в Україні. Перша з них – XI молодіжна проща до Унева, яка проходитиме 14-16 травня 2004 року. Її організаторами є Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ, ТУСК „Обнова”, Мальтійська служба допомоги. У прощі візьмуть участь також близько 100 молодих людей з Польщі. Проща організована з благословення Блаженнішого Любомира Кардинала Гузара, Глави УГКЦ. 15 травня в рамках прощі у м. Перемишлянах її учасники візьмуть участь в урочистостях, присвячених блаженному священномученику Омелянові Ковчу. Архієрейську Літургію, на якій буде заступник міністра закордонних справ Польщі Адам Ротфельд, очолить Блаженніший Любомир Кардинал Гузар.

Наступна проща пройде 28-30 травня 2004 року у м. Лєдниця (Польща). Вона відбудеться з ініціативи Глави УГКЦ та Примаса Польщі. Організатори прощі – Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ та Комісія у справах молоді Перемишльсько-Варшавської Митрополії УГКЦ.

25-27 червня 2004 року відбуватиметься всеукраїнська молодіжна проща до Зарваниці. У прощі візьме участь молодь з Польщі. Під час прощі відбудеться ІІІ Молодіжний фестиваль сучасної духовної пісні „Відлуння”. Фестиваль започаткований у 2001 році з нагоди зустрічі Святішого Отця Івана Павла II з молоддю. Цього року його заключний тур відбудеться у с. Зарваниця 26 червня, а гала-концерт – у м. Тернополі 27 червня. До участі у фестивалі запрошені сольні виконавці, гурти, барди, хори. Охочі взяти участь у фестивалі повинні до 8 червня 2004 року подати фонограми своїх пісень до офісу Патріаршої комісії у справах молоді (м. Львів, вул. Озаркевича, 4).

26 вересня 2004 року група української молоді разом з Блаженнішим Любомиром візьмуть участь у прощі до чудотворного місця у Ченстохові (Польща).

На прес-конференції о. Йосиф Мілян повідомив також про інші заходи, які буде проводити молодіжна комісія. Так у рамках відзначення Року особливої молитви за прославу Слуги Божого Митрополита Андрея та Ісповідника віри Патріарха Йосифа 28-29 липня 2004 року, в 139-ту річницю з дня народження Митрополита Андрея, відбудеться молодіжна проща зі Львова до с. Прилбичі (родинної місцевості Митрополита). Цій прощі передуватиме молодіжний трудовий табір у духовно-реколекційному центрі в м. Новояворівську.

13-15 серпня 2004 року в м. Дрогобичі відбудеться Форум молодіжних християнських організацій, рухів і спільнот УГКЦ на тему „Молодіжне служіння”, завданням якого є активізація молодіжного апостоляту в нашій Церкві, налагодження скоординованої співпраці цих організацій з Церквою, складання планів праці на майбутнє.

На осінь цього року в Києві заплановано конференцію „Віра і розум” на підставі енцикліки Святішого Отця Івана Павла II. До участі у цій конференції буде залучено студентів і викладачів провідних університетів України.

На сьогодні закінчилися приготування делегації української молоді, яка візьме участь у проекті „Генуя – місто європейської культури” (5-11 липня 2004 року), та розпочато приготування до участі нашої молоді у XX Всесвітньому дні молоді, що відбудеться в Кельні (Німеччина) у серпні 2005 року.

Прес-секретаріат Глави УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.