Великоднє Привітання Глави УГКЦБлаженнішого Любомира

Дорогі у Христі!

З Божою допомогою дожили ми до найбільшого свята літургійного року — празника Христового Воскресіння. У цей святий день, єднаючись з християнами цілого світу, ми зібралися в наших храмах, щоб спільною молитвою прославляти Ісуса Христа у Його Воскресінні. З цієї нагоди хочу висловити Вам свої найщиріші побажання і поділитися з Вами двома думками.

Перша думка стосується подій, над якими ми розважали упродовж Страсного тижня, — останніх днів і хвилин земного життя Ісуса Христа. Протягом цього року ми мали можливість в особливий спосіб переживати смерть і страждання Ісуса Христа завдяки перебуванню в різних храмах України копії Туринської плащаниці. Вдивляючись у це поховальне полотно із слідами ран знятого з хреста і покладеного до гробу Ісуса, ми намагалися уявити собі, які муки Він перетерпів. Однак жодна людина не здатна це вповні усвідомити, навіть той із нас, хто став жертвою несправедливої системи, зазнавши катувань під час ув’язнення чи за будь-яких інших обставин. Несправедливість супроти Ісуса Христа була незрівнянно більшою, адже Він не мав навіть тіні гріха, а прийняв на себе наші, людські, провини! Ми питаємо: для чого Він це зробив, чого терпів наругу над собою?! Господь прийняв усе це з любові до нас, щоб завести нас до Небесного Отця, щоб відкрити нам дорогу до неба.

А друга думка, на яку хочу звернути Вашу увагу, тісно пов’язана з першою. Хочу закликати Вас, дорогі у Христі, до великої вдячності Богові за Його доброту супроти нас. Адже Ісус Христос, Воплочений Божий Син, який з любові до людей прийшов на землю, страждав і помер, дає нам надію на краще життя: поки ми при–ймаємо Його, поки ми належно оці–нюємо Його життя, смерть і Воскре–сіння, поки стараємось відповісти на Його любов, — ми можемо знайти вихід із будь-якої складної ситуації, піднятися над турботами сьогодення.

Дорогі у Христі! Сподіваюся, ці роздуми допоможуть Вам глибше усвідомити суть нинішнього світлого празника, внесуть у Ваші серця почуття спокою, миру, впевненості, дадуть основу Вашим надіям. Переживаючи радість від зустрічі з воскреслим Христом, ділімося нею привітан–ням «Христос воскрес!» — «Воістину воскрес!»

  • Любомир
Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.