Втретє Мальтійська служба допомоги проводить благодійну акцію допомоги дітям з інтернатів Львівської області.

Головною метою акції „Гарні, як Писанка” є розвиток спілкування між ровесниками – членами молодіжних організацій та дітьми з інтернатів.

Поряд з матеріальними чи побутовими проблемами дітей з інтернатів, є ще одна, напевно, чи не найважливіша – обмеження спілкування. Діти, які живуть не вдома, в майже замкнутому просторі, за кілька десятків кілометрів від обласного чи районного центру, потребують ширшого кола спілкування для розвитку свого світогляду.

Волонтери Мальтійської служби допомоги, пластуни, члени молодіжної організації „Діти Христа” відвідуючи інтернати малюють з дітьми писанки, вчаться водити гаївки. Дуже часто стається так, що діти з інтернатів навчають львівських дітей.

На сьогодні вже відвідано сім інтернатів. Всього за час до Великодня планується відвідати 10-15 інтернатів та намалювати близько 1000 писанок. Намальовані писанки, які завжди були символом щастя та добра, у час Великодніх свят будуть прикрашати вітрини львівських крамниць. Частину писанок подарують під час Великоднього сніданку людям, які є самотніми чи не мають де жити.

Організатори акції запрошують усіх бажаючих допомогти кожній дитині з інтернату намалювати „Свою Писанку”. Телефон 75-12-00.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.