Про зустріч керівників християнських Церков, які підписали декларацію про створення Наради представників християнських Церков України.

11 березня 2004 року в Києві, у приміщенні Карітасу Римо-Католицької Церкви в Україні, відбулась чергова зустріч керівників християнських Церков: Предстоятель Української Православної Церкви – Київський Патріархат Патріарх Київський і всієї Руси-України ФІЛАРЕТ, Екзарх Донецько-Харківський Української Греко-Католицької Церкви Єпископ Степан (Меньок), заступник Голови Конференції Єпископів Римсько-Католицької Церкви України Єпископ Маркіян (Трофим’як), Голова Всеукраїнського союзу церков християн віри євангельської-п’ятидесятників Єпископ Михайло Паночко, Голова Ради єпископів Української Християнської Євангельської Церкви Леонід Падун, Президент Братства незалежних церков і місій євангельських християн-баптистів України Олексій Мельничук, – які підписали декларацію про створення Наради представників християнських Церков України. Окрім них, на засіданні були заступник Президента Всеукраїнського союзу об’єднань євангельських християн-баптистів В’ячеслав Нестерук та заступник Президента Української Уніонної Конференції Церкви Адвентистів Сьомого Дня Петро Ганулич, а також уповноважені представники від Церков і релігійних організацій у Нараді представників: прес-секретар Київської Патріархії УПЦ-КП ігумен Євстратій (Зоря), керівник Бюро УГКЦ для зв’язків з державними органами влади в м. Києві протоієрей Олекса Петрів, віце-ректор Вищої духовної семінарії РКЦ священик Ігор Ольховський, перший заступник Голови ВСЦ ХВЄП Єпископ Микола Синюк; помічник Голови Ради єпископів УХЄЦ пастор Ростислав Кудін; керівник Відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ Братства НЦМ ЄХБ України Михайло Черенков.

У порядку денному було обговорено і прийнято Положення про Нараду представників християнських Церков України, спільне звернення Церков стосовно нових способів реєстрації громадян. Також було обговорено питання про співпрацю Церков з питань захисту життя та про напрямки роботи Наради представників християнських Церков України.

У роботі засідання під час розгляду способів реєстрації громадян взяли участь народні депутати України – Лесь Танюк, Голова Комітету з питань культури та духовності Верховної Ради України, та Леонід Чернівецький, член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Бюро УГКЦ для зв’язків

з державними органами влади

в Києві

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.