“Розвиток мережі Центрів допомоги жінкам, які постраждали від торгівлі людьми”

В рамках нового проекту “Розвиток мережі Центрів допомоги жінкам, які постраждали від торгівлі людьми” Карітас України проводить навчальний семінар “Запобігання торгівлі жінками та допомога потерпілим” для працівників новостворених консультативних Центрів Карітасу України у містах Хмельницьку, Івано-Франківську, Сокалі та Розпочинається проект триденним семінаром, який проходитиме у Львові з 2-го по 4-те березня цього року у приміщенні конференц-залу готелю „Гетьман”.

Для проведення семінару Карітас Україна запросив освічених тренерів та партнерів із Західноукраїнського центру “Жіночі перспективи” (місто Львів) і міжнародної жіночої правозахисної організації Ла Страда (місто Київ).

Учасники семінару ознайомляться з міжнародними та національними законодавчими документами щодо проблеми торгівлі людьми, досвідом профілактичної та реінтеграційної роботи неурядових організацій України та міжнародних організацій, що працюють у сфері протидії торгівлі людьми, розглянуть причини та наслідки торгівлі жінками, а також отримають вишкіл з практичного надання різноманітної допомоги потерпілим жінкам, які повернулися назад в країну, та створення місцевих коаліцій для ефективної співпраці між представниками державних та громадських інституцій.

Цей семінар є першим із серії запланованих навчальних заходів, що відбуватимуться в рамках проекту та які спрямовані на постійний професіональний розвиток задіяного у ньому персоналу.

Проект виконується за підтримки програми Європейського Союзу з партнерства в інституційному розвитку „Підтримка громадянського суспільства та місцевих ініціатив”. Основною метою програми є сприяння розвитку громадянського суспільства та місцевих ініціатив, підтримка їх у процесі розвитку через співробітництво з партнерами із Європейського Союзу або країн, де реалізується програма PHARE.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.