Блаженіший Любомир Кардинал Гузар освятив приміщення Генерального консульства Чеської республіки у Львові

20 січня 2004 року, у м. Львові на вулиці Антоновича, 103а відкрито Генеральне консульство Чеської республіки. Освятити нові приміщення консульства запросили Блаженнішого Любомира Кардинала Гузара, Главу Української Греко-Католицької Церкви.

Після розрізання стрічки відбувся Чин освячення дому, у якому взяли участь всі учасники торжества. Після прочитання псалма, проспівання стихири у приміщенні консульства зазвучали слова молитви, в якій священнослужителі просили про очищення, освячення, оберігання від усякого зла не тільки стін дому, але й тих, що будуть в ньому працювати.

Відтак до присутніх звернувся Блаженніший Любомир. Він зокрема сказав: „Для мене є великою радістю бути тут у цю урочисту хвилину. У нашому місті переживаємо хвилину росту, адже відкривається ще одне генеральне консульство. Це є радістю для всіх нас, адже бачимо, що багато народів воюють між собою, а ми є серед тих небагатьох, які стараються жити у мирі, злагоді, взаєморозумінні… Хочу побажати великих успіхів у нашій співпраці.

Будується нова, а радше відновлюється стара Європа. У цьому процесі ми знаходимо один одного і це наповнює наші серця оптимізмом і сподіванням на краще майбутнє”.

Глава УГКЦ також подарував Генеральному консулу ікону Пресвятої Богородиці. При цьому він зазначив, що її дарує для того, щоб засвідчити, що крім політичних, економічних, соціальних зв’язків між нашими народами є ще духовний – спільна для обох націй Мама -Пресвята Богородиця.

Після окроплення свяченою водою приміщень Генерального консульства вітальні промови виголосили високодостойні учасники свята.

о. Ігор Яців

прес-секретар Глави УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.