«Святий Миколай» усьоме прийшов до дітей з інтернатів та сиротинців

Понад три місяці тривала гаряча робота над акцією „Святий Миколай”, яку з благословення Кардинала Гузара організували Мальтійська служба допомоги та 20 молодіжних організацій. Організатори зробили майже все, щоб 6000 дітей з 40 інтернатів та сиротинців отримали персональний подарунок.

Впродовж тижня з 16 до 22 грудня майже 500 помічників акції побувають у інтернатах та сиротинцях.

Кілька тисяч громадян міста, понад 200 підприємств допомагали своїми пожертвами, порадами, персональною участю складати омріяні подарунки.

Зібрані на сьогодні майже 105 000,00 гривень дозволять не лише спакувати подарунки, а і вирішити ряд нагальних проблем інтернатів, що якісно покращить життя дітей.

Цього року акція „Святий Миколай” вперше вийшла на вулиці міста Львова. Подарунки від мальтійського Миколая отримають 375 дітей з товариства „Надія”. В ролі Святого Миколая побував доброволець з німецького міста Байройт Гельмут Кюніг, який також привіз з Німеччини подарунки, складені дітьми з дитячого садочку для дітей з України.

На початку наступного року Мальтійська служба допомоги надішле жертводавцям звіт про використання наданих коштів, а кожен бажаючий зможе познайомитись з цим звітом на веб-представництві Миколая. Там також буде розміщено фотогалерею акції.

Успіх акції засвідчує можливість відродження справжніх традицій меценатства та доброчинності в Україні.

Олекса Побурко

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.