16 та 17 грудня у Львівському Католицькому Університеті з ініціативи Міжнародного Благодійного Фонду Карітас України проводилося Свято Миколая для дітей, котрі постраждали внаслідок скнилівської авіакатастрофи.

Свято відбулося у рамках діючої, вже другий рік, програми допомоги МБФ Карітас України, дітям, котрі безпосередньо постраждали внаслідок катастрофи, або втратили найближчих родичів.

Анатолій Козак, помічник президента Міжнародного Благодійного Фонду Карітас України зазначив, що Фонд одразу відгукнувся на цю біду і активно долучився до збирання коштів для постраждалих. Зразу ж, першу необхідну допомогу отримали 94 особи.

За словамми п.Козака, з початку цього року фінансова допомога була надана 13—ти сім’ям, в яких залишилися діти сироти чи напівсироти. 33—ом дітям на літній період було надано путівки до санаторіїв та будинків відпочинку на узбережжі Чорного моря та в Карпатах.

На Святі Миколая подарунки отримала 41 дитина, віком 3—16 років, серед яких 17 напівсиріт та 2 сиріт.

Потреби, побажання та прохання до Святого Миколая у всіх дітей різні, — говорить Анатолій Козак. Але доброчинці, виходячи зі своїх матеріальних можливостей, підготували для всіх дітей подарунки на одинакову суму. Це одяг, взуття, іграшки і, звичайно, солодощі.

По отриманні подарунків на дітей чекав «солодкий стіл», та театралізоване дійство, яке до свята підготували молодіжні організації «Марійська Дружина», заснована при Храмі Всіх Святих Українського Народу, а також «Родина», що діє при Церкві св. Анни. У створенні родинної затишної атосфери брали участь і студенти Українського Католицького Університету.

Міжнародний Благодійний Фонд Карітас України докладає і надалі буде докладати максимум зусиль, щоб допомогти дітям якомога повніше компенсувати фізичний і душевний біль, що так болюче і трагічно вдерся в їхнє дитинство.

То ж їм, як нікому іншому, потрібна увага та турбота, щоб на дитячих обличчях знову засяяли усмішки.

Олеся Когутич

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.