Директор Управління католицьких шкіл Австрії відвідала українські церковні школи

2 вересня 2003 року д-р Крістіна Манн, директор Управління католицьких шкіл Австрії, яка приїхала до Львова разом з Президентом Австрійської Єпископської Конференції Кардиналом Крістофом Шенборном, Архієпископом Віденським, відвідала українські церковні школи у Львові, Івано-Франківську та Бучачі. У цій поїздці п. Крістіну супроводжували Преосвященний Владика Юліан Вороновський, Єпарх Самбірсько-Дрогобицький, який є відповідальним за шкільництво від Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ, та о. Роман Небожук, голова Комісії шкільництва Києво-Галицької Митрополії.

Протягом дня делегація відвідала Львівську початкову школу Святої Софії, Приватний ліцей ім. Блаженного Климентія Шептицького (Львів), Івано-Франківську початкову школу ім. Святого Василія Великого та Бучацький ліцей ім. Священномученика Йосафата. Доктор Крістіна Манн констатувала, що церковні католицькі школи в Україні успішно працюють. Завдяки тому, що такі школи дають дітям християнське виховання, поєднане із високим рівнем освіти, вони мають велику популярність серед дітей і, зазвичай, не можуть прийняти на навчання всіх бажаючих. Тому вона неодноразово виявляла свою готовність посприяти розвиткові і удосконаленню системи церковного шкільництва.

Першим кроком на шляху тіснішої співпраці, на думку директора Управління католицьких шкіл Австрії п. Крістіни Манн, мало б стати налагодження партнерських стосунків між українським та австрійським шкільництвом. Вони мали б розвиватися на двох рівнях: між системою католицької освіти Австрії і системою церковного шкільництва України, та між окремими церковними католицькими школами обох держав.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.