Про Дев’ятнадцяту сесію Синоду ЄпископівКиєво-Галицької Митрополії УГКЦ

У четвер і п’ятницю 12-13 червня 2003 року в Митрополичих палатах на Святоюрській горі у Львові від-булась Дев’ятнадцята сесія Синоду Єпископів Києво-Галицької Мит-рополії УГКЦ. На цій сесії було розглянуто питання, що стосуються біжучих церковних потреб. Особливу увагу було приділено катехитичному служінню та розгляду пропозицій від Катехитичної комісії, зокрема про потребу опрацювання програми ста-тевого виховання в Україні.

Ще раз на Митрополичому Синоді піднімалось питання про гідне вша-нування сімдесятої річниці голо-домору в Україні 1932-33 років. Як підсумок цього обговорення, було вирішено провести у співпраці з традиційними українськими Церк-вами одноденне відзначення в Києві річниці Голодомору з проведенням спільного заупокійного богослу-жіння, а також сприяти створенню документального фільму про Голо-домор.

Члени Синоду заслухали звіт Преосвященного Владики Василія (Медвіта) про стан будови Патрі-аршого Собору в Києві та вирішили видати від імені Митрополичого Синоду звернення до наших вірних в Україні щодо фінансової підтримки на будівництво.

Стосовно річниці трагічних подій на Волині було заслухано звіт праці Представництва для взаємних кон-тактів Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ і Кон-ференції єпископів Польщі та дано відповідні доручення.

Наступну, Двадцяту, сесію Синоду Єпископів Києво-Галицької Митро-полії Української Греко-Католицької Церкви заплановано провести 29-30 липня 2003 року Божого.

Прес-секретаріат

Києво-Галицької Митрополії

УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.