Вл. Володимир Війтишин— єпископ-помічник Коломийсько-Чернівецької єпархії

13 травня 2003 року у Ватикані було повідомлено, що Святіший Отець Іван Павло ІІ ухвалив призначення всечеснішого отця Володимира Війтишина, декана Тлумача та економа Коломийсько-Чернівецької єпархії, Єпископом-коадьютором цієї єпархії. Рішення про це було прийнято Синодом Єпископів Української Греко-Католицької Церкви.

Біографічна довідка

Преосвященний Владика Володимир Війтишин народився 9 листопада 1959 року в селі Демидівка Вінницької області. Після закінчення середньої школи навчався у підпільній семінарії. Після виходу УГКЦ з підпілля, продовжив вивчати богослов’я: спочатку навчався в Івано-Франківському Богословсько-Катехитичному Інституті, відтак у Люблінському Католицькому Університеті, де в 2002 році отримав ліценціат з пасторальної теології.

26 травня 1982 року отримав ієрейські свячення. У часи підпілля здійснював душпастирську діяльність у багатьох місцевостях Тернопільської та Івано-Франківської областей.

З 1990 року, — парох і декан Тлумача, з 1997 року, — ще й економ Коломийсько-Чернівецької єпархії. Протягом цього часу був також судовим вікарієм та членом Колегії консультантів.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.