Міжнародна православна організація допомагаєпостраждалим в ході війни в Іраку

Війна в Іраку поставила ситуацію зі здоров’ям і його охороною в цій країні на грань кризи, переконане керівництво Міжнародної православної доброчинної організації, що базуться у США (IOCC).

«Ми можемо собі уявити, яких травм завдають щоденні бомбардування дітям, жінкам, старим і хворим. Через дим пожеж і порох, викликаний бомбардуваннями, а також через дим з палаючих нафтових свердловин, особливій небезпеці піддаються іракці, що страждають на захворювання дихальної системи», —підкреслив представник Міжнародної православної доброчинної організації. За його даними, зараз на півночі Іраку зібралолось від 300 до 400 тисяч біженців. Допомоги також потребують мешканці Багдада, які в даний час практично позбавлені можливості користуватися послугами лікарів.

Зараз Міжнародна православнаї доброчинна організація, штаб-картира якої розташована у Балтіморі (США), працює разом з Близькосхідною радою Церков над проектом доставки в Ірак наборів для першої медичної допомоги.

Організація також надає допомогу православним парафіям країни. За її даними, в Іраку мешкають близько 140 тисяч віруючих, що належать до православних і нехалкідонських Церков, що перебувають у підпорядкувані Антіохійського патріархату, Сирійської православної (яковитської) Церкви та Вірменської апостольської Церкви.

Християни складають близько 3 % населення Іраку, яке налічує майже 24 млн.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.