СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СИНОДУ ЄПИСКОПІВ КИЄВО-ГАЛИЦЬКОЇ МИТРОПОЛІЇ УГКЦ

5-6 грудня 2002 року у Митрополичих палатах Святоюрської гори відбулася Сімнадцята сесія Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії Української Греко-Католицької Церкви. У роботі Митрополичого Синоду, який очолив Блаженніший Любомир Кардинал Гузар, взяли участь Владики УГКЦ з України.

Передусім учасники Синоду розглянули і затвердили Протокол Шістнадцятої Сесії Єпископів Києво-Галицької Митрополії, яка проходила 9-10 вересня 2002 року у Трускавці. Крім цього, під час сесійних засідань було розглянуто і вирішено низку важливих душпастирських питань. Особливу увагу Владики присвятили питанням родини: передшлюбного приготування, передшлюбного протоколу, заручин, видання книги-довідника про подружжя, у якій буде подано літургійні пояснення Тайни Подружжя, канонічні аспекти, практичні моменти та відповіді на питання, які часто задають душпастирям.

Єпископи досить широко обговорили питання про структурне забезпечення Києво-Галицької Митрополії УГКЦ, яке вже піднімали на попередніх сесіях. Владики розглянули загальну структуру всіх комісій, а також структуру митрополичих комісій.

Під час цієї сесії відбулося спільне засідання Митрополичого Синоду з Синодальною Комісією богословської освіти, на якому було розглянуто низку питань: проблеми інтеграції богослов’я нашої Церкви, реалізації спільної програми викладання цього предмету в семінаріях, політики відбору кандидатів УГКЦ на вищі студії і пошук стипендій, праце-влаштування молодих спеціалістів та інші.

Учасники Митрополичого Синоду заслухали звіти про пленарне засідання Конгрегації для Східних Церков, про загальні збори Товариства Святої Софії в Римі, про хід будови Патріаршого собору в Києві. Не залишилися поза увагою Владик і інші важливі питання життя Церкви.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.