В Івано-Франківську Блаженніший Святослав відвідав фестиваль «Вгору серця’2012»

У суботу, 5 травня, після спільної молитви за місто Івано-Франківськ, Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, відвідав учасників 5-го Ювілейного фестивалю «Вгору серця’2012», ініційованого Молодіжною комісією Івано-Франківської архиєпархіїї УГКЦ, – повідомили в Інформаційному центрі Молодіжної комісії Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

На початку зустрічі Блаженніший Святослав ознайомився з роботами учасників виставки дитячих робіт «Для Бога я створю найкраще» у приміщенні міського краєзнавчого музею. Відкриттям цієї виставки було розпочато фестиваль „Вгору серця’2012” у понеділок, 30 квітня. Голова Молодіжної комісії Івано-Франківської архиєпархіїї УГКЦ о. Віталій Дем’янець представив Предстоятелю виставлені роботи, а співорганізатор фестивалю Ярема Стецик вручив Блаженнішому Святославові каталог із найкращими роботами конкурсу та компакт-диск із піснями естрадних виконавців фестивалю.

Відтак Глава УГКЦ відвідав хоровий день фестивалю, який проходив у приміщенні Центру підвищення кваліфікації держслужбовців. До участі в заході було запрошено хорові колективи не лише з Івано-Франківщини, а й з інших областей України. Блаженніший Святослав завітав на святкове дійство разом із Владикою Володимиром (Війтишиним), Митрополитом Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Як зазначив Блаженніший Святослав, «Івано-Франківськ, незважаючи на його 350-річний ювілей, насамперед є містом молодих людей і саме молодіжний фестиваль „Вгору серця” є яскравим підтвердженням цього». Окрім того, Глава УГКЦ відзначив, що проведення хорової пісні в рамках фестивалю є дуже гарним початком, і побажав, щоб цей почин знайшов своє продовження і в наступні роки фестивалю.

Крім того, Глава УГКЦ разом з Предстоятелями УПЦ КП і УАПЦ здійснили освячення пам’ятного знака на місці, де була перша церква в Івано-Франківську.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.