Делегація Всеукраїнської ради Церков розпочала свій візит до Канади та США. 23.04.2012

У неділю, 22 квітня, делегація Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій прибула до Торонто (Канада), де розпочалися офіційні заходи в рамках програми вшанування спадщини Митрополита Андрея (Шептицького), повідомляє Інститут релігійної свободи. У поїздці ВРЦіРО до Канади і США бере участь Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ.

У понеділок, 23 квітня, відбудеться виїзне засідання ВРЦіРО та зустрічі із представниками місцевих релігійних громад.

24-25 квітня в Оттаві глави і повноважні представники українських конфесій матимуть зустрічі у парламенті Канади за участю міністрів і парламентарів, а також зустрічі з високопосадовцями виконавчої влади. Програмою візиту передбачене міжконфесійне зібрання в синагозі Махзікей Хадас.

На базі Інституту імені Митрополита Андрея Шептицького відбудеться симпозіум «Етичні дії в екстремальних умовах». Захід покликаний обговорити роль релігійних лідерів у протидії насильству та ксенофобії, захисті моральних принципів та невід’ємного права людини на життя. Зокрема, учасники Симпозіуму вшанують гідний приклад Митрополита Андрея як миротворця та душпастиря в роки Другої світової війни.

У Вашингтоні (США) у четвер, 26 квітня, делегація Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій відвідає Американський музей вшанування пам’яті жертв Голокосту, де відбудеться тематична дискусія.

В американській столиці також відбудуться офіційні зустрічі в Сенаті США та Посольстві України в США.

27-29 квітня у Нью-Йорку делегація ВРЦіРО матиме зустрічі з лідерами єврейських громад США та з українською громадою США.

Програма вшанування спадщини Митрополита Андрея (Шептицького) організована ініціативою «Українсько-єврейська зустріч» за організаційної підтримки Об’єднання іудейських релігійних організацій України.

Як відомо, про поїздки представників ВРЦіРО до Сполучених Штатів Америки та Канади Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви розповів під час зустрічі членів Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій з Президентом України, яка відбулася 21 березня в приміщенні Адміністрації Президента.

«Наша мета – бути голосом українського суспільства, щоб заявити про євроінтеграційні прагнення громадян України», – сказав при цьому Глава УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами www.irs.in.ua

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.