Міжнародна лабораторія Ірмосу «Спас» працюватиме у Львові. 3.04.2012

З 6 до 13 квітня у Львові проходитиме проект «Великдень 2012. Друга міжнародна лабораторія Ірмосу «Спас», організатором якого є Львівський муніципальний театральний, художньо-дослідницький та освітній центр «Слово і голос».

Як наголошують організатори, вагомою є цінність дослідження та вивчення давніх українських духовних напівів, які є частиною передання нашої церкви та істотною складовою традиційної культури світу.

Відбудеться презентація громадськості нового проекту «Великдень 2012. Друга міжнародна лабораторія Ірмосу «Спас». Проект спрямований на дослідження змісту поняття духовного напіву сьогодні, відкриття його основ і засобів, а також виявлення проблемсучасного співака в роботі з духовним напівом. Перша міжнародна лабораторія Ірмосу відбулася у 2005 році.

Проведення Другої міжнародної лабораторіїє актуальним у зв’язку із необхідністю усвідомлення давнього духовного напіву як сучасної школи службового співу, яку ми маємо передати майбутнім поколінням.

Протягом восьми днів учасники ІІ міжнародної лабораторії «Спас» служитимуть ранкову літургію в церквах Львова. Опісля працюватимуть в Центрі “Слово і голос” з давніми духовними напівами Великого Посту та Пасхи. Підсумок кожного дня, зібрання досвіду учасників відбудеться в діалозі із богословами, священиками, мистецтвознавцями. Завершується лабораторія у Велику П’ятницю співом біля Плащаниці в церквах: храм Преображення Господнього, вул. Краківська 21, о 12.30; храм Пресвятої Євхаристії, пл. Музейна 3, о 13.30; храм Св. Климентія, вул. Кривоноса 1, о 15.00, храм Успення Пресвятої Богородиці, вул. Руська 5, о 20.00, храм Архістратига Михаїла, вул. В. Винниченка 22, о 21.00.

Духовні напіви, які співатимуть учасники лабораторії в храмах, звучатимуть у вечорі «Пасха Красеная» 21 квітня в Органному залі о 19 годині.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.