Блаженніший Святослав (Шевчук) відвідав Блаженнішого Володимира (Сабодана). 12.03.2003

10 березня 2012 року Блаженніший Святослав (Шевчук), Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви, у лікарні відвідав Блаженнішого Володимира (Сабодана), Предстоятеля Української Православної Церкви. Братня зустріч відбулася з ініціативи Глави УГКЦ.

Під час візиту Предстоятель УГКЦ запевнив Предстоятеля УПЦ (МП) у постійній молитві за його швидке одужання. Він також з приємністю ствердив, що самопочуття Митрополита Володимира поступово покращується, а «це означає, що молитва всіх християн та людей доброї волі приносить свої плоди».

Блаженніший Святослав розповів Блаженнішому Володимирові про майбутній візит делегації Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій до Брюсселя, який заплановано на 21 – 23 березня. Мета візиту – продемонструвати представникам європейської спільноти, що Україна є християнською країною, у якій мирно співіснують різні конфесії та релігійні організації. Митрополит Володимир висловив слова підтримки щодо такої ініціативи ВРЦіРО.

На завершення зустрічі Блаженніший Святослав подарував Блаженнішому Володимирові репринтне видання Бучацького Євангелія. Його україномовна версія зараз готується до друку.

Довідка

Бучацьке Євангеліє – пам’ятка книжної писемності XII-XIII ст., збірник євангельських читань, виписаних із Четвероєвангелія та призначених на кожне свято. Походить із Галицько-Волинської землі. У XV ст. зберігалося в монастирі в с. Городище (Галичина), пізніше – у василіанському Хрестовоздвиженському монастирі в Бучачі. Нині знаходиться в Національному музеї у Львові.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.