Глава УГКЦ взяв участь у ювілеї 600-річчя перенесення осідку Львівської архидієцезії. 01.02.2012

Дозвольте мені від усієї повноти Греко-Католицької Церкви щиро привітати наших братів, єпископат, духовенство, монашество Львівської архидієцезії з початком ювілейного року», – сказав Блаженніший Святослав, Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви на урочистому Богослужінні з нагоди ювілею 600-річчя перенесення столиці Львівської архидієцезії РКЦ з Галича до Львова, яке відбулося 1 лютого 2012 у Львівському архикатедральному соборі.

Очолив святкову Літургію Апостольський нунцій в Україні Архиєпископ Томас Едвард Галліксон. У спільній молитві участь також взяли: Архиєпископ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський, Владика Леон Малий, Єпископ-помічник, Владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, а також інші представники духовенства РКЦ і УГКЦ в Україні і з-за кордону.

«Ми сьогодні разом відзначили особливу подію в житті Церкви на нашій землі, – наголосив Предстоятель УГКЦ у вітальному слові. – Для всіх нас є очевидним, що ця подія надала новий зміст і характер громаді міста Львова. Історія є учителькою життя, і я хочу всім нам побажати, щоб з цієї історії ми навчилися разом будувати Царство Боже на землі, будувати єдність і єдиномисліє на нашій українській землі ми разом свідчили про єдність Христової Церкви в Україні».

Протягом ювілейного року, який вірні Римо-католицької Церкви в Україні завершать 30 грудня, особлива увага буде звернена на Пресвяту Євхаристію, адже 26 травня 2012 року в Києві розпочинається І Всеукраїнський Євхаристійний конгрес, який є: «подією релігійного характеру; особливим виявом євхаристійного культу, зібранням Божого народу навколо Ісуса Христа, винятковою нагодою до гарячої молитви, до вшанування і роздумування над величчю отриманого Дару» (Пастирський листі римо-католицьких єпископів в Україні). Завершення Конгресу відбудеться у Львові 3 червня 2012 року.

о. Павло Дроздяк,

прес-секретар Львівської архиєпархії

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.