ЮВІЛЕЙНА ЗУСТРІЧ ІЗ ЖАНОМ ВАНЬЄЗ НАГОДИ 10-ЛІТТЯ «ВІРИ І СВІТЛА» В УКРАЇНІ

З ініціативи Центру духовної підтримки осіб з особливими потребами та їх родин 18 червня 2002 р. відбулася прес-конференція з приводу запланованих на липень ювілейних святкувань 10-ліття «Віри і Світла» в Україні та приїзду засновника руху Жана Ваньє.

Прес-конференцію дали директор Центру духовної підтримки осіб з особливими потребами та їх родин, засновник «Віри і Світла» в Україні Зеня Кушпета та крайовий координатор руху Олег Романчук.

«Віра і Світло» — міжнародний християнський рух спільнот для осіб розумово неповносправних, їхніх батьків та молоді-приятелів — цьогоріч святкує своє 10-річчя в Україні. Це рух дружби, підтримки і взаємоприйняття усіх людей, без огляду на фізичні чи розумові різниці; заснований у Франції 1971 року Жаном Ваньє та Марі Елен Матьє.

16 українських спільнот «Віри і Світла» очікують засновника руху, всесвітньо відомого духовного письменника та проповідника, доктора філософії Жана Ваньє на свої ювілейні святкування. У Львівському театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької 5 липня (17.00 год) — конференція Жана Ваньє і презентація «Віри і Світла» для громадськості та гостей міста, духовенства, опісля — прес-конференція для журналістів (Дзеркальний зал, 19.30).

Увечері 5 липня молодь (віросвітляни та представники різних молодіжних організацій України і з-за кордону) разом із Жаном Ваньє від’їде на дводенні реколекції (Яворівський полігон, навчальний центр).

З 7 по 9 липня — ювілейна зустріч-святкування «Віри і Світла» під гаслом «Відкриймо наші серця до любові» (Яворівський полігон, навчальний центр).

З’їдуться члени «Віри і Світла» з Києва, Кам’янця-Подільського, Тернополя, Хуста, Тячева, Жовкви, Львова.

Це вже п’ятий і, мабуть, останній візит Жана Ваньє в Україну.

Українською мовою вийшли друком у видавництві «Свічадо» книги Жана Ваньє:

«Розбите тіло» (1993), «Глибока рана в людському серці» (1995), «Я йду з Ісусом» (1997),

«Спільнота — місце радості і прощення» (2002), «Прийняти дар убогих» (2002).

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.