Блаженніший Святослав взяв участь у засіданні Комісії УГКЦ у справах монашества 26.12.2011

“Рішенням останнього Синоду Єпископів УГКЦ ми закликаємо усю Церкву плекати і підтримувати тих, хто у собі відчуває покликання до богопосвяченого життя. У цій стратегії, яку було прийнято Синодом, мова йде не лише про покликання до священства, а й до монашого життя”, – сказав Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ на засіданні Комісії УГКЦ у справах монашества, що відбулося 26 грудня 2011 року у реколекційному центрі, у Брюховичах, що на Львівщині.

Таким чином продовжуючи традицію, започатковану Блаженнішим Любомиром – підбивати підсумки року разом із чернецтвом, Предстоятель УГКЦ сказав: “Я думаю, що споглядаючи обличчя аскета, який несе у собі вічність, кожен може усвідомити, що в нашому житті служіння Церкви і всієї спільноти є головним, саме тому для мене ця зустріч є важливою”.

Глава УГКЦ звернувся із проханням до членів засідання допомоги у написанні пастирського послання до богопосвячених осіб. Також Блаженніший Святослав зазначив, що необхідно розробити програму душпастирства покликань до богопосвяченого життя. «Без вашої співпраці жодна така програма не зможе бути реалізована, адже вона потрібна як у Галичині, так і в Східній Україні”, – наголосив Першоієрарх УГКЦ.

“У синодальному рішенні є звернення до єпископів щодо присутності представників монашества у єпархіях. Я хотів би, щоби більшість провінційних домів монаших чинів та згромаджень були перенесені зі Львова до Києва. Це абсолютно поміняє ваше бачення своєї присутності у Церкві”, – сказав Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.