«Віримо, що Боже милосердя та опіка огортає у ці дні нашого співбрата у Христі»,?Блаженніший Святослав з приводу недуги Блаженнішого Володимира. 04.11.2011

«Ісус Христос своїми стражданнями і животворящою смертю надає нашим терпінням особливого значення: у поєднанні зі стражданнями Спасителя вони стають засобом очищення і шляхом спасіння. У ці дні молимося за недужого Митрополита Володимира. З одного боку, просимо для нього зцілення, а з другого − сили витривати у цих болях і терпіннях. Знаємо, що Господь є не тільки Спасителем, а й Зцілителем. Віримо, що Боже милосердя та опіка огортає у ці дні нашого співбрата у Христі», − сказав Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, з приводу недуги Предстоятеля УПЦ Митрополита Володимира (Сабодана).

Блаженніший Святослав назвав Блаженнішого Володимира зразком правдивого християнина і українця. При цьому Предстоятель УГКЦ, відкликаючись до своєї зустрічі з Митрополитом Володимиром у серпні цього року, пригадав, що під час розмови Предстоятель УПЦ підкреслив «важливість зберігання добрих відносин між двома Церквами (УГКЦ та УПЦ. − Авт.) та необхідність розвитку конструктивної співпраці там, де це можливо, для добра українського народу».

Як відомо, 30 жовтня Предстоятеля УПЦ було госпіталізовано. 2 листопада Предстоятеля УПЦ прооперували і зараз у нього післяопераційний період. Лікарі оцінюють стан здоров’я Блаженнішого Володимира як тяжкий. 3 листопада Митрополит Володимир прийшов до тями і вже починає спілкуватися з людьми. Але досі він перебуває в реанімації.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.