Благодійні організації тепер не конкурують, а співпрацюють!!!! 29.09.2011

28 вересня представники громадських організацій з Вінниці, Харкова, Білгород-Дністровська та інших куточків України з’їхались до Львова на семінар «Досвід громадських та благодійних організацій в роботі з дітьми та молоддю з особливими потребами». Обговорення відбулись в часі 4-го Екуменічного соціального тижня «Реформи через довіру».

Організували круглий стіл громадська організація «Мелодія життя» та Благодійний фонд «Асоціація благодійників України».

Окрім українських учасників до участі в обговореннях приєднались також гості з-за кордону. Веслав Бродовські, президент товариства «Magnum Bonum» в Польщі, поділився досвідом роботи з дітьми та молоддю з особливими потребами, а також презентував працю системи фінансування подібних організацій.

У часі семінару відбувся діалог між Любомиром Войтовичем, представником Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та Тетяною Левандовською, Головою правління Громадської організації «Мелодія життя». Пані Тетяна запрошувала владу до співпраці та запропонувала вкласти 270 тис. гривень у покращення умов інклюзивної освіти в Шевченківському районі міста Львова.

У другій частині семінару досвідом поділився Олександр Максимчук, Голова Правління Міжнародного фонду «Україна 3000». Він розповідав про конкурс «Благодійник року», а також говорив про необхідність оновлення законодавства.

Семінар відвідали представники влади: Василь Косів, заступник міського голови міста Львова та Валерій П’ятак, заступник Голови Львівської обласної ради. У своєму виступі Валерій П’ятак зазначив: «Дуже важливо здійснювати благодійну діяльність, але ще важливіше, щоб працювала система. Друзі з Польщі продемонстрували як працює ця система в них».

Обговорення завершилося особливим балом для молоді з особливими потребами в одному з львівських нічних клубів, де виступили Назар Савко, Ірина Федишин та Оксана Муха.

Тетяна Левандовська підсумувала: «Звичайно, результати круглого столу є значні, адже, розуміємо, що влада повертається обличчям до громадських організацій та обіцяє підтримку. І я переконана, що на практиці буде виконувати свої обіцянки».

Юлія Гнатів для Радіо «Воскресіння»

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.