Глава УГКЦ нагородив місіонерів з Португалії та Росії

Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, нагородив протоієрейським хрестом директора Мігрантської служби Португальської Єпископської Конференції о. Францішко Салеса та подячною Патріаршою грамотою о. Івана Ковбу.

2 серпня, місіонер з Португалії отримав протоієрейський хрест з рук емеритованого Верховного Архієпископа Блаженнішого Любомира. Отець Францішко Салес багато допомагає греко-католицьким священикам в Португалії. Зокрема він спричинився до призначення в Португалії греко-католицького координатора, а також до пошуку храмів для служіння Літургій для греко-католиків. В Україну місіонер приїхав, щоб взяти участь духовно-формаційному семінарі «Теоретично-практична духовність УГКЦ у Вселенській Церкві».

«Цей декрет означає, що провід УГКЦ знає про нашу допомогу греко-католицьким священикам у їхньому служінні мігрантам. Фактично, ми належимо до тої самої Христової Церкви, хоча способи нашого служіння відрізняються» – коментує нагороду о. Францішко.

Подячну Патріаршу грамоту о. Івану Ковбі, 5 серпня вручить у Самборі Голова Пасторально-місійного відділу Владика Йосиф (Мілян). Місіонер з Росії отримав нагороду з нагоди завершення його восьмирічної місіонерської праці в Сургуті (Росія). Після повернення в Україну о. Іван душпастирюватиме в храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Самборі.

Тетяна Шпайхер для Департаменту інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.