Блаженніший Святослав зустрівся з місіонерами УГКЦ

В день святкування Володимирового Хрещення в патріаршому соборі Воскресіння Христового, Блаженніший Святослав відслужив Божественну Літургію разом з греко-католицькими священиками, що душпастирюють закордоном. Душпастирі прибули до Києва на з’їзд місіонерів УГКЦ, організований Пасторально-місійним відділом УГКЦ (ПМВ).

„Сьогодні найперше хочу привітати присутніх тут священиків – пастирів тих українців, які зараз знаходяться далеко поза межами України: від Сибіру до Португалії. Це ті священики, які залишили Україну, щоби шукати заблудлу вівцю, а відтак – послужити українцям далеко поза межами рідної землі” – сказав під час проповіді Глава УГКЦ.

Відтак Блаженніший Святослав подякував тим, хто служить у ПМВ за активну працю ділянці мігрантського душпастирства. За його словами, багато українців закордоном не мають жодної підтримки, окрім тої, яку їм може надати Церква.

Греко-католицький очільник висловив сподівання, що співпраця місіонерів з Пасторально-місійним відділом сприятиме розвитку церковних структур УГКЦ закордоном. „Я хочу Вам сказати, що ми дуже серйозно хочемо будувати наші структури там, де їх сьогодні немає. Ви є тими нашими першими ластівками, наріжними каменями” – зазначив Блаженніший Святослав.

Предстоятель УГКЦ також додав, що вже наступного року планує відвідати із пастирським візитом Іспанію, Португалію та інші. „Я вам кажу до побачення у Вас вдома” – попрощався із місіонерами Глава УГКЦ.

Повідомила Тетяна Шпайхер для Департаменту інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.