КИЄВО-ГАЛИЦЬКА МИТРОПОЛІЯ УГКЦ ВІДБУЛАЧЕРГОВУ СЕСІЮ СИНОДУ СВОЇХ ЄПИСКОПІВ

У четвер 16 травня в Митрополичих палатах Святоюрської гори проходила чергова сесія Синоду єпископів Києво-Галицької Митрополії Української Греко-Католицької Церкви.

П’ятнадцята зустріч членів Митрополичого Синоду об’єднала зусилля єпископів УГКЦ, котрі представляли усі регіони України. Вперше після введення на екзарший престол, у роботі Синоду взяв участь Преосвященний Степан Меньок, Екзарх Донецько-Харківський. Гостем травневої сесії Синоду став Митрополит Премишльсько-Варшавський Іван Мартиняк та єпископ-помічник Мукачівський Юрій Джуджар.

Учасники 15-ої сесії Митрополичого Синоду розпочали працю з третього читання та затвердження «Проекту типового Положення про церковну школу на території Києво-Галицької Митрополії УГКЦ». Наступним етапом роботи Синоду став звіт голови Патріаршої комісії у справах молоді ієромонаха Йосифа Міляна, який коротко розповів про заходи спрямовані на приготування священиків-капеланів, котрі працюватимуть у вищих навчальних закладах та особливості підбору кандидатів для поїздки на Світовий День молоді, який проходитиме у липні цього року у Торонто. Правлячий Архієрей Сокальськлї єпархії Преосвященний Миxаїл Колтун, у свою чергу, поінформував учасників Синоду про структуру військової капеланської служби УГКЦ та ознайомив владик з діяльністю «Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства».

Єпископи присвятили чимало уваги питанням, пов’язаним із душпастирською працею УГКЦ в Східній Україні, які представили до загальної уваги Екзарх Києво-Вишгородський Преосвященний Василь Медвіт та Екзарх Донецько-Харківський Преосвященний Степан Меньок. Усі присутні погодилися з думкою про те, що для ще ефективнішого служіння Греко-Католицької Церкви на Сході потрібно високо-кваліфікованих, інтелектуально та духовно підготованих священиків.

На завершення єпископи Києво-Галицької Митрополії ознайомилися з детальним планом важливих заходів загальноцерковної ваги, котрі відбудуться протягом найближчих двох місяців. Серед них, перш за все, варто згадати Патріарший Собор УГКЦ та Синод єпископів УГКЦ, які проходитимуть у першій половині липня і завершаться двома масовими прощами до родинного села Патріарха Йосифа Сліпого Заздрості (13 липня) та Зарваниці (14 липня).

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.