ГЛАВА УГКЦ ВЗЯВ УЧАСТЬ У МОЛОДІЖНІЙ ПРОЩІ

У неділю 19 травня у Святоуспенській лаврі отців Студитів, що в Уневі, завершилася молодіжна проща, котру вже багато років поспіль організовує товариство студентів-католиків «Обнова». У святкуванні взяв участь Глава УГКЦ Блаженніший Любомир Кардинал Гузар.

Численна молодь з усіх околиць Львівщини прибула до Унева ще у суботу ввечері. Після зустрічі з монахами та ієромонахами Успенської лаври та короткого перепочинку усі прочани взяли участь у нічних чуваннях. Вранці о 10 годині розпочалася урочиста Архієрейська Божественна Літургія, яку, у співслужінні численного духовенства, очолив Блаженніший Любомир Кардинал Гузар.

Після Літургії та святкової трапези Глава УГКЦ зустрівся з молодими прочанами. У дуже безпосередній і невимушеній атмосфері Блаженніший Любомир відповідав на запитання, у яких прочани торкалися надзвичайно широкого кола проблем актуальних для християнського зросту сучасної молоді.

Блаженніший Любомир присвятив особливу увагу членам товариства студентів-католиків «Обнова», котрі дістали унікальну можливість особистого спілкування з Главою своєї Церкви поблизу унівського чудотворного джерела.

На завершення свята-прощі Блаженніший Любомир Кардинал Гузар відвідав монастирський музей, де оглянув виставку творів сакрального мистецтва, виконаних одним із монахів Святоуспенської лаври отців Студитів – братом Дем’яном.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.