Вийшов останній номер «Благовісника» Блаженнішого Любомира (Гузара). 30.05.2011

Вийшов особливий одинадцятий номер «Благовісника Верховного Архиєпископа Києво-Галицького Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Любомира (Гузара)». Він відзначається тим, що містить матеріали за два останні місяці (січень-лютий) служіння Блаженнішого Любомира.

Видання є зібранням найважливіших документів з сучасного життя УГКЦ. Розпочинається «Благовісник» традиційно документами Апостольської столиці. Цього разу це чотири звернення Святішого Отця Венедикта ХVI, серед яких «Послання з нагоди Всесвітнього дня мігрантів і біженців 16 січня 2011 року». В ньому Єпископ Рима закликає людство творити одну родину, налагоджувати братерські стосунки, щоб в соціальній, політичній та інституційній сферах зростали розуміння і взаємоповага між народами та культурами.

«Документи Верховного Архиєпископа Української Греко-Католицької Церкви» – друга частина Благовісника, містить вітання, проповіді, промови та звернення Глави УГКЦ. Серед статей – Подячне слово, виголошене під час урочистої Архиєрейської Божественної Літургії з нагоди десятиріччя патріаршого служіння. В тексті зокрема йдеться, що відзначення будь-якого ювілею – це, насамперед, нагода для подяки. Однак, за словами Блаженнішого Любомира, його діяльність – тільки невеличкий внесок у роботу багатьох. Спільні зусилля владика назвав соборною працею і закликав продовжувати її – сердечно, сумлінно, з великим запалом, щоби розвивалися наша Церква і наш народ.

Загалом структура часопису не змінилася, втім має лише два розділи і рубрику, зібрану на основі матеріалів Департаменту інформації УГКЦ – “Хроніка подій”. Текстове наповнення журналу розміщене на 44 сторінках, які розділяє кольорова вкладка зі світлинами. Розповсюджується «Благовісник» в більшості єпархій УГКЦ. Придбати його можна зокрема у книгарні на Свято-Юрській горі у Львові.

Головний редактор «Благовісника Блаженнішого Любомира (Гузара)» – сам Владика Любомир. Члени редакційної колегії часопису запевняють, що традиція видання “Благовісника” перериватися не буде й вже на початку наступного року вийде «Благовісник Верховного Архиєпископа Києво-Галицького Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава Шевчука», в якому будуть зібрані документи за перший рік служіння нового Глави УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.