Розповідь про щоденне життя Івана Павла ІІ презентували у Львові. 17.05.2011

«Сьогодні ми раді бачити у Львові особу, яка була поруч з понтифіком упродовж дев’яти років його життя, чула його слова, бачила його побут, – відзначив о. Богдан Прах, проректор Українського католицького університету під час презентації книги Архієпископа Мечислава Мокшицького та Бриґіди Грисяк «Вівторки любив найбільше. Розповідь про щоденне життя Івана Павла ІІ».

«Пригадую, як ціла Україна чекала, коли Святіший Отець, цей світовий моральний авторитет, приїде до нас. Його візит додав духовної сили кожному українцеві. Тож ця книжка – ще одна ланка єднання України з великою постаттю нині блаженного папи Івана Павла ІІ»,- продовжив священик.

Пригадуємо, що презентація відбулася 17 травня 2011 року з нагоди 10-ї річниці Апостольського візиту до України блаженного Папи Івана Павла ІІ, у Катедральному соборі РКЦ у Львові.

Написати нові сторінки з життя понтифіка, присвячені іншим, крім вівторка, дням тижня закликав автора Синкел у справах монашества і мирян Львівської архиєпархії УГКЦ, о. Віталій Дуткевич (ЧСВВ), який також взяв участь у презентації.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.