ПАМ’ЯТЬ НЕВИННО ЗАКАТОВАНОГО ЮРІЯ МОЗОЛИБУДЕ ВШАНОВАНО У АРХІКАТЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ СВЯТОГО ЮРА

У середу 29 травня почесним гостем Святоюрської гори стала Уповноважена Верховної Ради України з прав людини пані Ніна Карпачова. Вона зустрілася з єпископом-помічником Львівської Архієпархії УГКЦ Преосвященним Владикою Ігорем Возняком та представниками Архієпархіальної курії.

Митрополичі палати та Архікатедральний собор святого Юра стали одними із перших місць, які пані Карпачова відвідала після перемоги у судовому процесі, у якому в черговий раз було порушено так звану «братковицьку» справу. Після тривалого слідства нарешті вдалося взяти під огляд усі аспекти сумнозвісних подій, що мали місце у Братковичах, а особливо ті, що стосувалися невинно закатованого Юрія Мозоли, який помер від побоїв завданих працівниками УСБУ.

Наступного дня після того, як Франківський районний суд міста Львова задовольнив вимоги щодо матеріального відшкодування батькам потерпілого, Ніна Карпачова разом із працівниками секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та виконуючим обов’язки голови місцевого управління у справах релігії Юрієм Решетилом завітала до Митрополичих палат Святоюрської гори.

Від імені Глави УГКЦ Блаженнішого Любомира Кардинала Гузара почесних гостей радо вітали єпископ-помічник Львівський Преосвященний Ігор Возняк, керуючий Архієпархіальним управлінням митрофорний протоієрей Роман Кравчик та канцлер Львівської Архієпархії отець Григорій Пашко. Після короткої ділової розмови, під час якої було порушено цілу низку питань щодо співпраці Церкви з органами державної влади, пані Карпачова виявила бажання відвідати Архікатедральний собор святого Юра.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини поставила свічку і замовила заупокійне богослужіння за Юрія Мозолу і всіх «невинно убієнних». Окрім цього пані Карпачова відвідала архікатедральну крипту, де вона вшанувала пам’ять славних провідників УГКЦ. У короткому слові, що залишиться у «Книзі відгуків» відвідувачів крипти, Уповноважена з прав людини зокрема написала: «Нехай завжди будуть благословенні пастирі нашого духу! Нехай Господь завжди благословляє Україну! Низько вклоняюсь світлої пам’яті Патріархам Української Греко-Католицької Церкви».

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.