У неділю у соборі Святого Юра у Львові Блаженніший Святослав відслужить подячну Літургію за беатифікацію Івана Павла ІІ

У неділю, 8 травня, об 11.00, в Архикатедральному соборі Святого Юра у Львові Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав відслужить подячну Архиєрейську Літургію за дар прослави блаженного Івана Павла ІІ.

На молитву до Свято-Юрського храму Глава Церкви сердечно запрошує усіх ієрархів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства, духовенство та мирян Церкви. Крім того, Предстоятель УГКЦ попросив усіх єпископів та настоятелів монаших згромаджень поширити заклик серед душпастирів та вірних поєднатися цієї неділі Божественними Літургіями та подячними молитвами за беатифікацію, «щоб висловити нашу спільну вдячність Господові за дар прослави Івана Павла ІІ».

«Для нас – єпископів, священиків, монашества та вірних Української Греко-Католицької Церкви, ця подія є великим знаком. Адже наша Церква мала можливість рівно десять років тому вітати цього святця на українській землі – у Києві та Львові», − зазначає Блаженніший Святослав.

Глава Церкви вбачає знаменність у тому, що беатифікація Івана Павла ІІ відбулася саме цього року, коли Україна святкуватиме 10-річчя візиту новоблаженного Папи. «Божественна Літургія 8 травня стане для нас гарною нагодою подякувати Богові рівно ж за цей візит та просити заступництва блаженного Івана Павла ІІ за нашу Церкву і народ, аби здійснилися ті побажання і слова, які він висловлював до нас у незабутні червневі дні 2001 року, – на Божу славу і на добро нашого народу», − звертається Блаженніший Святослав до владик, душпастирів, чернецтва та мирян УГКЦ.

1 травня цього року на площі Святого Петра у Римі під час Божественної Літургії, очолюваної Папою Венедиктом XVI, було причислено до лику блаженних слугу Божого Івана Павла ІІ. У чині інтронізації від Української Греко-Католицької Церкви взяли участь Глава УГКЦ Блаженніший Святослав та Секретар Синоду Єпископів УГКЦ Владика Богдан (Дзюрах), а також численні представники монашества і мирян Церкви.

Блаженний Іван Павло ІІ перебував в Україні з офіційним візитом 23-27 червня 2001 року. З нагоди беатифікації та 10-річчя від часу візиту Святішого Отця в Україну відновлено роботу інтернет-сторінки, присвяченої цій події. На сайті зібрано матеріали папського візиту до Києва та Львова, тексти всіх промов Івана Павла ІІ, Блаженнішого Любомира, державних діячів та очільників українських Церков і віровизнань.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.