БЕЗПЕРЕРВНА МОЛИТВА МОНАШЕСТВАЗА УСПІШНЕ ПРОВЕДЕННЯ ПАТРІАРШОГО СОБОРУ УГКЦ

З 30 червня по 4 липня відбуватиметься Третя сесія Патріаршого Собору УГКЦ, котра для усіх українців греко-католиків світу стане однією з найголовніших подій цього року. Головним завданням Собору, що проходитиме під гаслом «Ісус Христос – джерело відродження українського народу», будуть роздуми та практичні ініціативи, спрямовані на вирішення актуальних соціальних проблем сучасного суспільства.

На думку Блаженнішого Любомира Кардинала Гузара: «Праця Собору усієї нашої Церкви лише тоді стане ефективною, коли їй передуватиме солідна підготовка на місцевих рівнях»…

Виконуючи волю Глави Української Греко-Католицької Церкви, секретаріат Патріаршого Собору УГКЦ не лише ініціював проведення єпархіальних, деканальних та парохіальних соборів та соборчиків, але й поставив особливий наголос на потребі молитви, як одному з найважливіших аспектів підготовки до загальноцерковного Собору.

Блаженніший Любомир спільно з секретарем Патріаршого Собору УГКЦ митрофорним протоієреєм Михайлом Димидом звернулися до Ради вищих настоятелів УГКЦ та її голови – Провінційної настоятельки згромадження Служебниць Непорочної Діви Марії високопреподобної сестри Марти Козак з проханням підтримати Собор молитвами. Настоятелі греко-католицьких чинів та згромаджень радо відгукнулися на заклик Церкви і встановили спеціальний «Порядок безперервної молитви монашества України за успішне проведення Патріаршого Собору УГКЦ».

Протягом двох місяців (від 1 травня по 30 червня – 61 день, 1464 години) практично усі жіночі та чоловічі монаші спільноти УГКЦ братимуть участь у почерговій спільній молитві за одну із найголовніших загальноцерковних ініціатив 2002 року.

До переліку згромаджень та чинів, що молитимуться за успішне проведення Собору ввійшли сестри Василіанки, Служебниці, Студитки, Мироносиці, Редемптористки, Салезіанки, Йосафатки, Йосифітки, Катехитки, сестри Милосердя, Непорочного Серця, Пресвятої Євхаристії, Пресвятої Родини, Введення в храм, Воплоченого Слова, Місіонерки Милосердя, Місіонерки Любові та отці Василіани, Редемптористи, Студити, Салезіани, Вербісти, Францисканці, «Міліс Єзу».

Прес-секретар Глави УГКЦ

о. Юрій Саквук

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.