Блаженніший Любомир у Різдвяній проповіді: «Нема найменшого сумніву, що все, що діється, діється на нашу користь». 10.01.2011

«Нам інколи здається, дорогі у Христі, що в нашому житті все діється принагідно, без якогось плану, без якоїсь мети. Це не так. Бо як Господь Бог готував світ до приходу свого єдинородного Сина, цей Божий план, який був від самих початків, продовжується і сьогодні». Про це під час святкової Різдвяної Літургії у храмі Святого Василія Великого у Києві сказав Глава Української Греко-католицької Церкви Блаженніший Любомир.

За словами Предстоятеля УГКЦ, «ми інколи дивуємося, чому Господь Бог допускає певні речі, ми вповні не розуміємо цього плану. Але нема найменшого сумніву, що все, що діється, діється на нашу користь».

Від нас залежить, чи ми включимося у той Божий план і скористаємося з того Божого наміру, щоби ми були щасливими, зауважив Блаженніший Любомир. «Нема якихось особливих таємниць, як ми маємо включитися в Божий план. Господь Бог дуже виразно подав нам, як маємо поводитися. Об’явив нам свою святу волю. Вона записана у Святому Письмі», – сказав Першоієрарх Церкви.

За словами Глави УГКЦ, аби включитися в Божий план зі спасіння, ми мусимо «виконувати Божу волю, робити те, що Він від нас вимагає, іти слідом за Його словами, старатися в нашому житті, в кожнім прояві нашого життя – в особистому, родинному, громадському, політичному, економічному, державному – щоби в усіх проявах нашого життя ми сповняли Божу волю», – сказав Блаженніший Любомир. Іноді нам приходить велика спокуса – планувати і думати, що ми, люди, можемо когось зробити щасливим, по-справжньому щасливим, внутрішньо щасливим, остаточно щасливим. Ми якось думаємо, що ми все можемо. «Ми вже знаємо з історії про ті різні «раї», якими хотіли нас обдарувати. Але справжнє щастя, справжній рай можна мати тільки, коли ми близькі до Бога», – наголосив Глава Церкви.

На закінчення проповіді Блаженіший Любомир побажав вірним, щоб та радість, те щастя від Різдва було з нами цілий рік. «Зі сторони Божої нема найменшого сумніву, що Він хоче кожного дня, кожну хвилину нашу робити щасливими. Але треба, дорогі у Христі, це зрозуміти і щиро старатися сповняти Божу волю, щоби могти оцей Божий дар одержати», – зауважив Глава УГКЦ Блаженніший Любомир під час святкової Різдвяної Літургії у храмі Святого Василія Великого у Києві.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.