ДО СПІВГРОМАДЯН, ЯКІ БРАЛИ УЧАСТЬ У ВИБОРАХ 31 БЕРЕЗНЯ 2002 РОКУ

Львів, 8 квітня 2002 р.

Прот. № Р 2002/203

Шановні співгромадяни!

Звертаємося до Вас, щоб попросити пробачення за необдуману поведінку декотрих священнослужителів нашої Церкви, які під час виборчої кампанії, незважаючи на свій особливий стан, проводили явну чи опосередковану агітацію за певні блоки, партії чи кандидатів. Такі дії суперечать рішучій позиції Церкви, чітко викладеній у Пастирському посланні Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії Української Греко-Католицької Церкви до всіх людей доброї волі з нагоди виборів від 21 січня 2002 року, тому всі духовні особи, які поводилися таким чином, будуть належно покарані.

Водночас не можемо заплющити очей на діяльність блоків, партій, а особливо окремих кандидатів, які в різний спосіб, але завжди нечесно і на шкоду авторитетові Церкви, спонукували священиків до цих негідних дій. Відомо, що за кожним таким випадком стоять люди зі світу політики.

Цей факт свідчить не на користь кандидатів на керівні посади, імена яких прозвучали із вуст священиків. Незалежно від того, чи вони здобули перемогу на цьогорічних виборах, чи зазнали поразку, нерозуміння ролі Церкви у громадському житті вказує на їх низький моральний рівень.

  • ЛЮБОМИР
Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.