Глава УГКЦ, будучи солідарним з Папою Римським, молився за кожне зачате людське життя. 28.11.2010

«Сьогодні у світі панує велике лихо, яке називається абортом. Аборт – це вбивство ненародженої дитини. Ми сьогодні зібралися, щоб молитися за життя, за збереження життя, за Божу допомогу для усіх тих, хто бореться із спокусою позбавити життя свою дитину у своєму лоні», – сказав Блаженніший Любомир під час молитви-солідарності із Святішим Отцем Венедиктом ХVІ за кожне зачате людське життя.

У суботу, 27 листопада 2010 року, відправу Вечірні в базиліці Святого апостола Петра у Ватикані, яку очолив Папа Римський, було супроводжено молитовним чуванням за ненароджених дітей. Будучи солідарними із Святішим Отцем, подібні молитви відбулися у різних країнах світу, численних єпархіях, парафіях і монаших спільнотах.

Свою молитву за кожне зачате людське життя Глава УГКЦ промовив спільно із Владикою Богданом (Дзюрахом), Секретарем Синоду Єпископів УГКЦ, ректоратом та семінаристами Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

«Дивлячись на нашу невелику молитовну спільноту виникає запитання: хіба ми можемо протистояти цій всесвітній біді? Так, можемо! Наша сила у молитві, – молитві, яку ми присвячуємо за кожне зачате людське життя і за тих батьків, які це життя зачали. Вони і не знатимуть, що ми за них молилися, але Божа благодать обов’язково наповнить їхню душу, їхній розум і вони зроблять свій вибір на користь життя», – відтак у своєму слові сказав Глава УГКЦ.

За інформацією іноземних інтернет-видань, упродовж останніх 40 років кількість дітей, убитих в лонах матерів, перевищила два мільярди. Ця статистика, однак, не включає вживання абортивних таблеток, ембріонів in vitro, заморожених, використаних для медичних експериментів чи «на запчастини». Із кожним роком гине дедалі більше людських створінь на початку свого життя. Набуває великої популярності пропаганда евтаназії. Все більше людей, також і молодих, йдуть на самогубство.

«Захисники життя знають, що самі не зможуть виграти велику глобальну битву за життя. Необхідною є велика, спільна молитва за людське життя… Особиста молитва в наміренні захисту початого життя в спільності Церкви є нашим обов’язком і пробуджує велику надію, що з Божою допомогою переможе цивілізація життя і любові», – зазначають організатори акції.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.