Інтернет, зокрема соціальні мережі – потужні засоби євангелізації. 08.10.2010

У третій день роботи Світового конгресу католицької преси, що триває у Римі з 4 до 7 жовтня 2010 року, його учасники обговорювали можливості Інтернету, які, на переконання доповідачів, дають для Церкви багато засобів і загроз одночасно. «Новітні засоби комунікації будуть корисними для Церкви тільки тоді, коли Церква зможе їх асимілювати», – підкреслювали представники 85 країн світу, які беруть участь у Конгресі.

У роботі Конгресу активну участь бере українська делегація. Концепція роботи з новітніми засобами Інтернету, яку представники Департаменту інформації УГКЦ презентували під час зустрічі робочої групи, викликала жвавий інтерес та загальне схвалення. Колеги з багатьох країн висловили зацікавлення до поширення найновішого досвіду, яким з ними поділилася українська делегація.

З професійної дискусії сотень учасників і найкращих світових експертів скористала Комісія УГКЦ у справах молоді, голова якої поставив учасникам пленарного засідання питання через соціальну мережу Facebook і дістав блискавичні професійні відповіді. Він питав поради щодо майбутнього молодіжного порталу УГКЦ, над яким зараз працює комісія. «Перша ідея, чи порада, мати добру команду моніторингу, яка б стежила за життям і не допускала б зловживань», – Хелен Осман, прес-секретар Американської Єпископської Конференції.

«Друга порада – важливо, щоб сайт не намагався замінити Facebook, а співпрацював би з такими мережами, розповсюджуючи свої повідомлення, тим самим залучаючи нових користувачів», – Хесус Марія Перес, директор порталу RIIAL з Аргентини.

Третій день роботи Конгресу було влучно окреслено як Церква 2.0.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.