Що вдалося зробити на будівництві Патріаршого собору за літній період. 30.09.2010

Генеральний директор Будівельної дирекції при Патріархові УГКЦ о. Петро Федюк, ЧНІ, розповів, що за літній період на будівництві Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві розпочали виконувати фасадні роботи від нуля до відмітки тринадцять цілих дві десятих метра. «Плануємо завершити усі фасадні роботи у жовтні. Також розпочали штукатурні роботи у соборі», – зазначив отець Петро.

За його словами, продовжуються роботи з облаштування покрівлі. «Загальна площа покрівлі півтори тисячі метрів квадратних. З цієї площі вісімсот метрів навколо центрального куполу собору – це експлуатована покрівля, де будуть оглядові площадки. Її облаштування відбувається за особливою технологією і триватиме довше», – повідомив відповідальний за будівництво собору.

За словами генерального директора, триває процес затвердження плану центрального входу. «Зараз ще відкрите питання, хто виграє тендер на виконання робіт з оздоблення сходів», – сказав о. Петро.

Також, як сказав отець Федюк, зараз вивчається питання щодо автономного опалення, бо наразі передбачено тільки централізоване. Крім того робляться підрахунки можливості використання сонячних батарей.

Щодо адміністративного будинку, то отець Петро повідомив, що наразі робітники закінчують покрівельні роботи.

«Фірма «Світанок» виграла тендер на встановлення вікон. Найближчим часом буде визначено, яка фірма робитиме фасад цього будинку, де незабаром розпочнемо підключення опалення, освітлення, штукатурку всередині і наведення фактури», – сказав він.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.