Співробітники Державної кримінально-виконавчої служби України молитимуться, щоб у їхній роботі панувала справедливість, віра, милосердя! 23.09.2010

Українська Греко-Католицька Церква у співпраці з Державним департаментом України з питань виконання покарань проведе прощу для працівників пенітенціарної системи України до Свято-Успенської Унівської лаври (Львівська обл.).

«Справедливість, віра, милосердя!» – назва щорічного паломництва, що стало певною традицією. Вона відбудеться на свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста, 26 – 27 вересня 2010 року. З благословення Преосвященного Владики Михаїла (Колтуна), Єпископа Сокальсько-Жовківського, керівника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, вже третій рік поспіль пенітенціарні працівники поруч з духовенством пройдуть святою дорогою прочанина.

«Спільна хода, перебування поруч одне одного, спільна молитва перетворюють в’язницю із місця відбуття покарання за злочин, на справді виправний, виховний, тобто пенітенціарний заклад», – зазначають організатори прощі.

«Нам слід черпати сили Божої для сповнення такої нелегкої служби, щоб нести її відповідально і гідно, … силою Господнього Хреста долати гріх, що так утруднює наше життя,… плекати людяне ставлення до покараних за злочини, адже добро опікає, очищує і освячує душі», – окреслив Владика Михаїл мету цього заходу.

Для Департаменту інформації УГКЦ повідомив о. Костянтин Пантелей,

референт УГКЦ з питань в’язничного душпастирства

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.