На засіданні голів комісій УГКЦ було представленоДепартамент зовнішніх зв‘язків УГКЦ в Україні 15.09.2010

Повністю посвятитися служінню Церкві, до якого нас покликав Господь Бог – цим закликом розпочав засідання голів комісій УГКЦ Високопреосвященний Владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ Львівський. «Ми дуже тішимося, що в Українській Греко-Католицькій Церкві є люди, які мають відповідну підготовку і добре виконують свою працю», – зазначив єпископ-опікун Комісій УГКЦ. Як ми повідомляли раніше, засідання відбулося 15 вересня у Львові. Його розпочали із Молебню до Пресвятої Богородиці.

На початку засідання Владика Ігор зачитав два декрети, видані Блаженнішим Любомиром (Гузаром). Перший стосується призначення о. Михайла Гарвата головою новоутвореної Митрополичої катехитичної комісії. Другим документом представлено нового голову Комісії у справах монашества – о. Петра Барана, ЧНІ.

З початком нового Церковного року стартував новий формат планування праці церковних комісій. Інтенсивність та оперативність – головні риси, які визначатимуть стиль їхньої роботи. Найперше – зустрічі голів комісій УГКЦ згідно з рішенням Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ з щоквартальних стануть щомісячними. Покращити менеджмент та вплинути на результативність покликаний щорічний план діяльності – дорожня карта кожної з комісій. «Це допоможе бачити початок, розвиток і завершення процесу праці, а також фактори, що сприяють або перешкоджають їй», – вважає керівник Відділу церковних комісій УГКЦ о. Петро Рак.

Тетяна Ставнича, керівник Відділу розвитку Патріаршої курії, представила підсумок зустрічей із представниками організацій «Реновабіс» та «Церква у потребі» та запросила присутніх до подальшої плідної співпраці.

На засіданні були представлені новоутворені структури Патріаршої курії УГКЦ, які допомагатимуть краще скоординувати діяльність окремих підрозділів на рівні державних та міжконфесійних зв‘язків в Україні.

Департамент зовнішніх зв‘язків УГКЦ в Україні представив митрофорний протоієрей Олекса Петрів, який є його керівником. Департамент включає такі відділи: Відділ зв‘язків з органами державної влади (керівник о. Роман Небожук), Відділ соціальних питань (керівник о. Андрій Нагірняк), Відділ міжконфесійних зв‘язків та Відділ зв‘язків з громадськістю.

Безпосереднім завданням Департаменту зовнішніх зв‘язків є реалізовувати та розвивати діяльність УГКЦ в ділянці зв‘язків з державною владою, міжконфесійними співтовариствами, окремими Церквами і релігійними організаціями в Україні та інституціями громадянського суспільства.

Голови комісій УГКЦ, патріаршого та митрополичого рівнів, які виконують різноманітну діяльність, представляючи Церкву у широких колах суспільства, мали можливість обмінятися інформацією та випрацювати план дій на майбутнє.

Завершилося засідання спільною молитвою.

Для Департаменту інформації УГКЦ с. Боніфатія Дяків

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.