14 вересня УГКЦ святкує День Бога Творця

«Починаючи новий Церковний рік, ми знову задумуємось над питанням свого християнського покликання у створеному Богом світі. Це питання стає все більш актуальним в контексті важкого захворювання нашої планети, яке науковці називають екологічною кризою», – такими словами починається Звернення Блаженнішого Любомира до вірних УГКЦ та людей доброї волі з нагоди Дня Бога Творця. День Бога Творця в Українській Греко-Католицькій Церкві вже вдруге святкують 14 вересня – у день початку нового Церковного року. У цей день в греко-католицьких храмах проводяться окремі богослужіння за збереження природи.

«“Екологія довкілля” суттєво визначається “екологією людини”, тобто її вірою, духовністю та моральністю, – наголошує Глава УГКЦ, вказуючи на глибинну суть екології. – У цьому сенсі, Церква має великий потенціал для охорони та збереження створеного Богом світу. Природоохоронна місія Церкви полягає насамперед у відновленні стосунку людини до Бога, що має за наслідок переміну способу мислення та поведінки згідно зі своїм християнським покликанням. Результатом життя відповідно до вимог християнської віри безумовно має стати також і бережливе ставлення до природи».

У Зверненні Блаженніший Любомир висловив сподівання, що День Бога Творця «стане доброю нагодою для кожної віруючої людини, щоб переосмилити свою особисту відповідальність за наше природне середовище і почати ставитись до нього з належною пошаною та бережливістю в межах своєї повсякденної життєдіяльності, зокрема, завдяки більш раціональному використанню природніх ресурсів та технічних засобів, більш поміркованому споживанню, зменшенню витрат електроенергії, тепла, тощо». «Сьогодні молимо Господа, щоб дав нам світло ума це все зрозуміти ти силу духа в щоденному житті Божі дари шанувати та використовувати на загальне благо – нас, наших дітей та внуків», – наголошує Глава УГКЦ.

Сьогодні, в рамках Дня Бога Творця, Блаженніший Любомир у храмі св. Миколая на Аскольдовій могилі (м. Київ, вул. Паркова дорога, 1) о 18.00 відслужить подячний молебень. Організаторами заходу виступили Комісія УГКЦ для сприяння єдності між християнами та Бюро УГКЦ з питань екології.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.