Про відкриття ІХ Міжнародного з’їзду редемптористської молоді. 11.08.2010

9 серпня 2010 року у Львові відкрився ІХ Міжнародний з’їзд редемптористської молоді «Львів 2010». На ньому зібралися біля 500 учасників з парафій редемптористів України, Словаччини, Великобританії, Ірландії, Іспанії, Німеччини, Італії, Чехії, Португалії, Нідерландів, Бельгії, Франції, Австрії, Польщі, Білорусі та Канади.

На урочистості були присутні Владика Ігор (Возьняк) Архиєпископ Львівський, представники Генеральної Управи ЧНІ о. Яцек Дембек та о. Альберт Ечебері, генеральна настоятелька Місіонерок Найсвятішого Ізбавителя с. Енеліз Герціг, протоігумен Львівської провінції ЧНІ о. Василь Іванів, протоігумени інших провінцій ЧНІ, мер Львова п. Андрій Садовий та інші представники міської влади.

Дійство почалося о 20-30. Ведучі церемонії відкриття – с. Теодора Шулак, МНІ та п. Йоаким Майнц – вітали учасників різними мовами. Потім, як уособлення животворного Духа, були запалені архиєрейські свічники, під час чого прозвучала пісня «Veni Sancto Spirito» у виконанні зведеного хору та оркестру редемптористських парафій (молодіжний хор церкви Матері Божої Неустанної Помочі Івано-Франківська, молодіжний духовний театр «Воскресіння» при Місійному центрі редемптористів у Тернополі, брати-студенти ЧНІ, сестри редемптористки та молодь з парафій ап. Петра і Павла у Чернігові, Непорочного Зачаття Богородиці і св. Йосафата у Львові). Далі з привітальним словом до всіх присутніх звернулися протоігумен Львівської провінції ЧНІ о. Василь Іванів та мер Львова п. Андрій Садовий.

Щоб допомогти іноземним гостям краще відкрити українську народну культуру, хор подарував всім присутнім в′язанку українських пісень, після чого представники кожної делегації вийшли на сцену, щоб представити себе. Коли закінчився парад провінцій, ведучі зауважили: «Ми приїхали з різних країн світу, маємо різні мови, обряди та культури. Але в сучасному світі (…) ми звертаємо свій погляд на Христа і кажемо: ”Хочемо пробачати, цінувати, слухати, любити і БУТИ, ЯК ТИ“». Саме ці останні слова – БУТИ, ЯК ТИ – і стали гаслом цьогорічного З’їзду, а також основою гімну, який на різних мовах заспівали всі учасники.

На завершення церемонії відкриття Преосвященний Владика Ігор привітав усіх учасників і гостей та уділив архиєрейське благословення. Останнім дійством стало вогняне шоу, яке показала група «Пантера» зі Львова, що було знаком важливості символіки світла у східному обряді.

З вівторка розпочинається робочий графік З′їзду: молитва, праці у катехитичних та дискусійних групах, гуртки та ін.

lviv2010.com/en/youth-congresses/lviv2010-about/102-2010-08-10-10-52-46

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.