До роботи над аудіокнигою Митрополита Андрея «Божа Мудрість» можна долучитися у мережі Facebook 14.07.2010

Усіх, хто бажає долучитися до створення першої аудіокниги за працею Митрополита Андрея “Божа Мудрість”, організатори проекту запрошують до групи «Митрополит Андрей Шептицький», що створена у міжнародній мережі Facebook. Група знаходиться за цією адресою: www.facebook.com/#!/?sk=messages&tid=1486767246809. Тут розміщуватимуться новини з роботи над аудіокнигою, обговорюватимуться ідеї щодо дизайну, текстового наповнення вкладок до диску та проведення презентації аудіокниги.

Як зазначають ініціатори групи, на сьогодні завершено запис основного тексту книги. Його тривалість склала понад 7 годин. Запис відбувався за виданням праці митрополита Андрея Шептицького «Божа Мудрість», здійсненим у Львові в 1932-1933 роках. Оригінальний текст книги має 95 сторінок і складається з 41 475 слів.

Текст книги у студії Радіо “Воскресіння” озвучив народний артист України, актор Національного драматичного театру ім. М. Заньковецької Богдан Козак. Запис здійснював композитор, керівник звукового і відеокомплексу Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка Анатолій Іванюк Зараз завершується робота над відбором музики для фону аудіокниги. Консультує музичне оформлення проекту композитор зі Львова Віктор Камінський.

Організаційну підтримку видання аудіодиску провадить Патріарше Товариство святого Рівноапостольного Bеликого київського князя Володимира УГКЦ. Мета проекту – повернення вчень Митрополита Андрея Шептицького українському народові та популяризація творів Митрополита сучасними засобами.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.