Відбудеться вебінар УГКЦ присвячений періоду легалізації 07.10.2010

У понеділок, 12 липня, о 16.00 відбудеться другий вебінар УГКЦ. Його проведе о. Тарас Бублик. Тема он-лайн-семінару – «Легалізація УГКЦ в контексті міжконфесійних взаємин в Україні (1988-1991рр.)».

Усіх зацікавлених просимо з власної скриньки надіслати на адресу webinar@ugcc.org.ua лист із назвою: Реєстрація на Webinar. У листі потрібно вказати ім’я та прізвище. Перед початком вебінару ви отримаєте на вашу електронну адресу посилання для підключення. Вебінар триватиме біля години.

Нагадаємо, що проект вебінарів Церква розпочала 29 червня. Перший вебінар на тему «Єдність між православними і греко-католиками у богословській візії Патріарха Йосифа (Сліпого)» провів директор Інституту історії Церкви Українського католицького університету о. д-р Андрій Михалейко.

Переглянути перший вебінар можна за цим посиланням: www.ugcc.org.ua/webinars/2010-06-29.avi (37:05 хв., 26 Мб). Перший вебінар виявив деякі технічні недоліки, які були виправлені. Крім того, у ці дні триває налаштування нового сервера, який дасть можливість ще більше удосконалити наші технічні можливості для якісного проведення веб-семінарів.

Усі вебінари архівуються, а відтак будуть опубліковані на сайті та доступні для перегляду в будь-який час. Побажання щодо організації та тематики вебінарів просимо висловлювати на форумі УГКЦ за цим посиланням: forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=2&t=1875.

Метою започаткування вебінарів є проповідування Євангелії за допомогою новітніх технологій. Першими вебінарами УГКЦ відкрила цикл онлайн-семінарів, присвячених історії Церкви. Готується також серія вебінарів з морального богослов’я.

Довідка. Вебінар – це онлайн захід, на якому один чи декілька спікерів можуть провадити через Інтернет або корпоративну мережу семінари, зустрічі, наради для групи від кількох людей до кількох тисяч учасників. Вебінари можуть містити сеанси голосувань і опитувань, що забезпечує цілковиту взаємодію між аудиторією та ведучим. Під час вебінару відповідне програмне забезпечення дозволяє бачити, чути спікера та у текстовому варіанті ставити йому свої запитання.

Як зазначив Папа Венедикт XVI у Посланні з нагоди 44-го Дня засобів масової інформації, «у цифровому світі повинно бути видно, що турбота люблячого нас Бога в Христі не є чимось, що належить до минулого або навіть ерудиційною теорією, а конкретною і реальною дійсністю. Душпастирство в цифровому світі насправді повинно показати людям нашого часу і загубленого нинішнього людства, що Бог є близько, що у Христі ми всі належимо один одному».

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.