«Радіо Марія» починає мовлення у Києві. 26.05.2010.

В Україні розпочинає мовлення християнське «Радіо Марія». Воно стане 54-ою радіостанцією Католицької церкви у світі і ввійде до складу «Світової сім’ї «Радіо Марія».

Особливістю «Радіо Марія» в Україні є орієнтація на всіх християн. У сітці мовлення будуть представлені програми християн різних конфесій.

«Радіо Марія» є унікальним ще й тому, що відкрите до всіх людей доброї волі. Практика волонтерських радіостанцій втілюється у багатьох країнах. Відтепер і в Україні кожен, хто хоче спробувати себе у ролі християнського журналіста, може ним стати. Для цього потрібно звернутися в редакцію зі своїми пропозиціями і отримати схвалення вашої ідеї.

З травня трансляцію передач можна буде слухати в інтернеті, на сайті «Радіо Марія». А з 1 липня на хвилях 69,68 FM у Києві. Надалі діапазон мовлення «Радіо Марія» охопить всю Україну.

«Радіо Марія» буде представлена журналістами редакції у костелах Києва: Прокафедральному соборі Святого Олександра, костелі Святого Миколая, у парафіях Воздвиження Хреста Господнього та Пресвятої Діви Марії Матері Церкви. Презентація пройде 30 травня об 11 годині.

Українська редакція “Радіо Марія” буде вчитися на найкращих зразках радіопрограм, які вже існують на аналогічних радіо у різних країнах світу. Разом з тим, українські слухачі зможуть почути орігінальні програми власного виробництва.

Історія «Радіо Марія»

Радіо Марія було засноване як парафіяльна радіостанція 1983 року в Аркеласко Дерба провінції Комо – Міланська Єпархія. Це був час, коли багато священників влаштовували біля дзвонів антени, щоб вірні, особливо хворі люди, могли їх чути. Метою радіо було оповіщення новин парафіянам і допомога їм у молитві через служіння Літургії та молитви на Вервиці. Таку функцію «Радіо Марія» виконувало до січня 1987 року. Саме тоді з метою незалежності радіостанції від парафії а також проведення широкомаштабної євангелізації, було засноване товариство «Радіо Марія», до якого ввійшли священники та миряни.

Через три роки радіопрограми були повністю оновлені завдяки спільній праці людей різних віросповідань, і вся покладена на них робота була засвідчена їхньою вірою. У цей час вже було охоплено радіомовленням усі райони Італії, тому в 1990 році Радіо Марія вважали національною радіостанцією. Починаючи з 1990 року, це радіо почало поширюватися різними куточками світу. Нині існує більш ніж 30 радіостанцій Радіо Марія по всьому світу, багато нових осередків готові розпочати свою радіотрансляцію. Вони існують завдяки праці волонтерів та фінансовим пожертвам радіослухачів.

Джерело:

www.radiomaria.org.ua

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.