Розпочався візит в Україну Президента Папської Ради у справах культури Архиєпископа Джафранко Равазі. 26.05.2010

24 травня 2010 року розпочався візит в Україну Президента Папської Ради у справах культури Архиєпископа Джафранко Равазі. До 26 травня він перебуває у Львові, беручи участь у Міжнародній біблійній конференції під назвою «Святе Письмо в катехизі, духовності та культурі України», що відбувається у приміщенні греко-католицької семінарії Святого Духа у місті Львові. Форум організували Патріарша катехитична комісія Української Греко-Католицької Церкви та Катехитично-педагогічний інститут Українського католицького університету у Львові.

Під час урочистого відкриття конференції Архиєпископ Львівський Ігор (Возьняк) прочитав привітання від Глави УГКЦ Блаженнішого Любомира. До присутніх звернувся з вітальним словом Голова Конференції Римо-Католицьких Єпископів України Архиєпископ-Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький.

З доповіддю «Святе Письмо і культура» виступив Архиєпископ Джафранко Равазі. Переклад на українську мову його книги «Коментар Пісні пісень» представив Координатор біблійного проекту Української Греко-Католицької Церкви отець Тарас Барщевський. Відбулась також презентація інших видань Патріаршої катехитичної комісії.

Програма перебування у Львові Архиєпископа Равазі включає відвідини католицьких та православних храмів, зустріч з міським головою Львова паном Андрієм Садовим, студентами Національного університету імені Івана Франка та львівськими митцями.

www.radiovaticana.org/ucr/Articolo.asp

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.