У Верховній Раді планують заборонити діяльність ворожок та екстрасенсів. 14.04.10

13 квітня 2010 року сім народних депутатів, які представляють всі фракції Верховної Ради, зареєстрували законопроект № 6299 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів» (щодо заборони діяльності екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів, та послуг з передрікання майбутнього (долі). Автором даного законопроекту є народний депутат України, голова міжфракційної депутатської групи «За духовність, моральність та здоров’я України» Павло Унгурян.

Нові норми закону, передбачають заборону діяльності екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів та послуг з передрікання майбутнього (долі), заборону пропаганди та реклами їх діяльності в ЗМІ, а також трансляції передач та програм або їх відеосюжетів, за участю вище зазначених осіб. Також передбачається вилучити із переліку Державного класифікатора України класифікатора професій ДК 003-95 наступних видів професій: 5151 – Астролог; 5152 – Ворожка; 5152 – Хіромант;

Законопроект було ініційовано у зв’язку із численними зверненнями та фактами про зловживання в даній сфері та загрозою, яку становить для для українського суспільства, його духовного та морального здоров’я (особливо це стосується молодого покоління) неконтрольована та шкідлива діяльність вище названих суб’єктів.

Як повідомив автор законопроекту Павло Унгурян: «На адресу Уряду та народних депутатів України вже тривалий час надходять численні звернення від громадян, християнських конфесій, релігійних та громадських організацій, занепокоєних шкодою, яку завдає громадянам України діяльність екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів, а також засилля в ЗМІ та на телебаченні різноманітних комерційних програм, де пропонуються платні послуги, сумнівного змісту від так званих знахарів, ворожок та екстрасенсів. Крім того, багато людей за даними перевірок правоохоронних органів ошукані фінансово вищезгаданими «діячами», окрім цього серйозність ситуації також підкреслюють значні негативні психічні та моральні наслідки від такої діяльності».

Законопроект передбачає внесення змін до Закону України “Про захист суспільної моралі”, у Кодекс України про адміністративні правопорушення, до Закону України про рекламу, до Закону України про друковані засоби масової інформації та у Закон України «Про телебачення і радіомовлення».

Повідомили у прес-службі народного депутата Павла Унгуряна

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.