Відеофрагменти про УГКЦ в YouTube за рік переглянули понад двадцять тисяч разів 16.03.10

Українська Греко-Католицька Церква все активніше використовує сучасні технології для спілкування з вірними і людьми доброї волі. 4 лютого 2009 року, з благословення Блаженнішого Любомира, УГКЦ стала доступною на популярному відеосервісі YouTube. Упродовж року на окремому каналі Департаменту інформації (www.youtube.com/user/pressugcc) було розміщено сорок шість відеофрагментів, які в загальній кількості було переглянуто понад двадцять тисяч разів. Найбільшою популярністю користуються чотири відеофрагменти першої аудіокниги Предстоятеля УГКЦ «Дорога до себе». Їх у сумі переглянуто понад п’ять тисяч разів.

«YouTube – це унікальна можливість для широкого кола користувачів Інтернету у відеоформаті представити новини про життя Церкви, її історію та сучасну діяльність. Тому ми стараємося якнайповніше використати ці можливості, щоб чим раз більше людей знали про Українську Греко-Католицьку Церкву, довідувалися про її служіння», – відзначив о. Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

Додаток

YouTube – Інтернет-служба, що надає послуги розміщення відеоматеріалів. Користувачі можуть додавати, продивлятись і коментувати ті чи інші відеозаписи. Завдяки простоті та зручності використання, YouTube став одним із найпопулярніших місць для розміщення відеофайлів. Служба містить як професійні кліпи так і любительські відеозаписи, включаючи відеоблоги.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.